Socios

Aprobado
Tomás Afán Muñoz
Aprobado
Luisa Aguilar Montes
Aprobado
María Alburquerque
Asociación Cultural La Tritona
Aprobado
Manuel Aliaga Berdonces
Aprobado
Ángela Álvarez María
Aprobado
Pilar Amorós Muzás
Titiriteros de Binéfar
Aprobado
José Carlos Andrés González
Aprobado
Piedad Baca Romero
Asociación Maestro Pascual Baca
Aprobado
ABIGAIL BALLESTER ARIÑO
TTP - ASSOCIACIÓ PROFESSIONAL DE TEATRE PER A TOTS ELS PÚBLICS
Aprobado
Marta Bautista Garcia
LA MAR DE MARIONETAS
Aprobado
Josep Miquel Beltrán
Aprobado
JORGE BENITO DA ROCHA
Aprobado
Raquel Berini Rodríguez
Érase una vez cultura SL
Aprobado
Enric Blasi Aldosa
Aprobado
MARÍA CAÑAMERO
Bolina Títeres
Aprobado
Juan Antonio Carrillo Jiménez
COMPAÑÍA BAMBINO TEATRO
Aprobado
Antonio Crespo Rodríguez
Universidad de Alicante
Aprobado
Ánxeles Cuña Bóveda
Aprobado
Juam De Lucas Monedero
Ultramarinos de Lucas
Aprobado
ROSA DÍAZ MARTÍNEZ-FALERO
Aprobado
Carlos Díez Fernández
Aprobado
Benjamí Domenech Zaragoza
ESCOLA MUNICIPAL TEATRE DE SILLA
Aprobado
Salvador Enríquez
Salvador Enríquez - Autor teatral
Aprobado
NATALIA ESCUDERO SANCHEZ
Aprobado
Puri Fariza Revilla
Aprobado
Jordi Farrés
Farrés brothers & cia
Aprobado
Tomás Fernández Alonso
Aprobado
Lola Fernández de Sevilla Gómez
Aprobado
ANÍBAL FERNÁNDEZ LAESPADA
Aprobado
Ricardo Fischtel
Aprobado
Julio Jaime Fischtel
Aprobado
María José Frías Arevalillo
Títeres de María Parrato
Aprobado
Jesús Galera Peral
LA MÁQUINA MICROTEATRO
Aprobado
Ana Isabel Gallego Redondo
Aprobado
Carmen Gallo Gallo
GIJÓN EN EL PAÍS DE LOS TÍTERES
Aprobado
Mari Carmen Gamez
Aprobado
Maria Socorro García
Aprobado
Cristina García Martínez
Aprobado
Mar Gasco
Hilando Títeres
Aprobado
Guillermo Gil Villanueva
Tropos Teatro de títeres
Aprobado
Tian Gombau
L' Home Dibuixat
Aprobado
Manuel Gómez Martínez
Aprobado
Jaume Gomila Capó
Sa Xerxa de Teatre Infantil i juvenil de les Illes Balears
Aprobado
Ana Eva Guerra Menéndez
El Callejón del Gato
Aprobado
Ave Hernández Martin
Cia. La Sonrisa del Lagarto
Aprobado
Paloma Leal Matellán
Aprobado
Juan Lopez Berzal
ULTRAMARINOS DE LUCAS
Aprobado
Silvia Lorente Galtié
Mostra d’Igualada
Aprobado
Daniel Lovecchio
Aprobado
Alfredo Mantovani
Aprobado
Teresa Martín-Sauceda
Proyecto NaNa Danza
Aprobado
Susana Mercado Morales
Compañía de teatro Serendipity y Sala Café Teatro Serendipia
Aprobado
Ramon Maria Mingot Garreta
Aprobado
M.ª MERCEDES MOLINA MORENO
UNIVERSIDAD DE GRANADA
Aprobado
Fernando Moreno
El Perro Azul Teatro
Aprobado
Gonzalo Moreno Arriero
Aprobado
Sonia Muñoz
compañía de teatro
Aprobado
Elena Muñoz Martínez
Aprobado
Adrián Novella Sanvictorino
Bullanga Compañía Teatra
Aprobado
Paula Portilla Velásquez
Aprobado
Oscar Rodríguez Díaz
SAT! Sant Andreu Teatre
Aprobado
Lucía Rodríguez Miranda
The Cross Border Project
Aprobado
Pedro José Sánchez Martínez
Aprobado
Alvaro Torre de la Rosa
Titeres Sol y Tierra
Aprobado
Jesús Torres
El Aedo Teatro
Aprobado
Flavia Turci Tedoldi
Asociación Cultural Colectivo Ópalo
Aprobado
Elena Valero Bellé
RECURSOS EDUCATIVOS
Aprobado
Maria Nauzesda Zumelaga Rayo
Escuela de Teatro Castellar de la Frontera